Aura Kobiet - Kuchnie Świata

Aura Kobiet - Kuchnie Świata

Opublikowany

26 listopada centrum handlowe Aura Centrum w Olsztynie zaprasza na ostatnie w tym roku warsztaty dla pań organizowane w ramach cyklu Aura Kobiet. Tym razem tematyka spotkania będzie bardzo smakowita – prowadząca, Katarzyna Janiszewska, blogerka kulinarna i dietetyk z Katedry Żywienia Człowieka Uniwersytetu Warmińsko–Mazurskiego, zdradzi uczestniczkom swój przepis na czas, czyli jak zdrowo i szybko przygotowywać dania inspirowane smakami z różnych stron świata. Zapisy na warsztaty na stronie www.aurakobiet.pl trwają do 23 listopada. 

Listopadowe spotkanie z cyklu Aura Kobiet będzie jednym z wydarzeń związanych
z otwarciem w centrum handlowym Aura Centrum nowej strefy gastronomicznej. Pomysły na dania, które w trakcie spotkania znajdą się na stołach uczestniczek będą oparte o menu kawiarni i restauracji, które już za kilka dni dołączą do oferty centrum. Nie zabraknie zatem śródziemnomorskiego słońca na talerzu inspirowanego kuchnią restauracji Olimp, azjatyckiej pikanterii w wydaniu Asia Hung, oraz porcji zdrowia i słodyczy gwarantowanych przez Fresh Na Zdrowie, Cukiernię Sowa i lodziarnię Grycan.
Smaki z różnych stron świata w swoich przepisach połączy prowadząca – Katarzyna Janiszewska, która za cel spotkania stawia sobie przekonanie uczestniczek, że zdrowe dania mogą być szybkie, smaczne i na pewno nie nudne: scenariusz moich warsztatów stworzyłam z myślą o kobietach, które od swojej codziennej diety oczekują nie tylko źródła kalorii, ale także wsparcia układu pokarmowego i odpornościowego oraz solidnego zastrzyku dobrej energii. Podróżując po świecie jako reprezentantka kadry narodowej w olimpijskim teakowondo, zachwyciłam się różnorodnością form i smaków kuchni świata, które potem starałam się powtórzyć w swoich przepisach. Mam nadzieję, że swoją pasją do gotowania i zdrowego stylu życia zarażę wszystkie uczestniczki.
W trakcie warsztatów pani Katarzyna zdradzi m.in. jak przygotować zdrowe i pożywne śniadanie w 5 minut, jak rozsądnie jeść w pracy, jaki jest wpływ mikroorganizmów probiotycznych na zdrowie człowieka, oraz jak samodzielnie fermentować pyszne i zdrowe napoje bezalkoholowe.
Aby wciąć udział w spotkaniu należy wejść na stronę www.aurakobiet.pl i wypełnić zgłoszenie. Na ich podstawie wyłonionych zostanie 15 pań, z które zostaną zaproszone do udziału w warsztatach. Oprócz solidnej porcji wiedzy kulinarnej uczestniczki wyjdą ze spotkania z pakietami startowymi i recepturami, dzięki którym będą mogły we własnym domu odkrywać poznane trunki, oraz prezentami i gadżetami przygotowanymi przez restauracje i kawiarnie Aury Centrum, oraz Kino Helios.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Zostań Mistrzem Kuchni w nowej Strefie Smaku Aura Centrum 

Cenisz dobre jedzenie? Marzysz o nowych doznaniach kulinarnych? 19 i 20 listopada br. powinieneś być w Aura Centrum! Z okazji otwarcia nowej strefy restauracyjnej najbliższy weekend będzie obfitował w liczne atrakcje dla miłośników kuchni z różnych stron świata, przebiegające pod hasłem „Zostań Mistrzem Kuchni”. Na kulinarnej scenie Aury Centrum pojawią się wyjątkowi goście, m.in. Mateusz Gessler i gwiazdy popularnych programów telewizyjnych.