Carrefour wchodzi do Aura Centrum

Carrefour wchodzi do Aura Centrum

Opublikowany

Firma Balmain Asset Management, odpowiedzialna za komercjalizację centrum handlowego Aura Centrum w Olsztynie, sfinalizowała umowę najmu z siecią handlową Carrefour, która już w kwietniu otworzy w obiekcie swój supermarket.

Zgodnie z umową przejęcie lokalu przez sieć Carrefour nastąpiło w dniu 14 lutego br. W ciągu kilkunastu tygodni nowy najemca przystosuje sklep do otwarcia w najnowszym koncepcie Carrefour Market, wyróżniającym się designerskim wystrojem wnętrza i nowoczesnymi rozwiązaniami w zakresie oferty handlowej, marketingu i digitalizacji. Nowy operator spożywczy zajmie powierzchnię blisko 1 600 m kw., zlokalizowaną na parterze centrum w pobliżu niedawno utworzonego food courtu.

Cieszymy się, że Carrefour dołącza do grona naszych najemców, bo gwarantuje on jakość i niezwykle szeroki wybór produktów, do których przyzwyczajeni są nasi klienci. Dołożymy wszelkich starań, by wszystkie prace przygotowawcze przebiegały sprawnie i bez utrudnień dla odwiedzających Aurę Centrum – mówi Katarzyna Tondel-Jędrzejczak, Asset Manager z firmy Balmain Asset Management, odpowiedzialna za olsztyńską Aurę.

Carrefour Polska to multiformatowa sieć handlowa, pod szyldem której działa w Polsce ponad 800 sklepów w 5 formatach: hipermarketów, supermarketów, sklepów osiedlowych i specjalistycznych oraz sklepu internetowego. Carrefour jest w Polsce również właścicielem sieci 20 centrów handlowych o łącznej powierzchni ponad 230 000 GLA oraz sieci ponad 40 stacji paliw. Nowy operator spożywczy zajmie miejsce zamkniętych pod koniec ubiegłego roku Delikatesów Alma.

Udostępnij

Jeszcze więcej odzieży sportowej w Aura Centrum

Balmain Asset Management podpisał umowę najmu z właścicielem polskiej sieci Martes Sport. Sklep otworzy się w Aura Centrum już w maju tego roku.
. Pierwsze dni marca przyniosły kolejną, sfinalizowaną przez Balmain Asset Management, umowę dotyczącą wynajmu powierzchni