Aura Centrum wprowadza Karty Podarunkowe

Aura Centrum wprowadza Karty Podarunkowe

Opublikowany

Od początku czerwca br. w Aura Centrum można będzie wygrać lub nabyć przedpłaconą Kartę Podarunkową. Umożliwi ona zrobienie zakupów (w kwocie, na którą doładowana jest karta) w sklepach na terenie olsztyńskiego centrum.

Dla wszystkich, którzy cenią nietuzinkowe i dopasowane do siebie rozwiązania, Aura Centrum przygotowała nowy produkt – Kartę Podarunkową. Wygrana w konkursie lub zakupiona i zasilona wybraną przez Klienta kwotą, posłuży do zrobienia zakupów w sklepach, znajdujących się na terenie centrum. Kartę można wykorzystać w dowolnym momencie, ale maksymalnie w ciągu 12 miesięcy od daty wydania. Zainteresowani jej otrzymaniem powinni przede wszystkim uważnie śledzić działania organizowane przez Aura Centrum: konkursy, losowania nagród lub akcje promocyjne, związane z możliwością otrzymania prezentów. Z kolei osoby zainteresowane zakupem Karty mogą zgłaszać się od 1 czerwca br. do Biura Administracji w godzinach jego otwarcia.

Jest wiele sytuacji, w których karta podarunkowa może być pomocna. Dla nas są to m.in. działania marketingowe, w których chcemy nagradzać naszych lojalnych Klientów. W przypadku konsumentów Karta sprawdzi się jako prezent z okazji urodzin czy świąt, kiedy brakuje nam pomysłu na upominek lub gdy nie znamy dobrze obdarowywanej osoby. Pracując nad tym produktem staraliśmy się jednak pójść o krok dalej niż rynek i stworzyć narzędzie jeszcze bardziej przyjazne Klientom. To dlatego kartę Aury Centrum wyróżnia niska minimalna kwota zasilenia, tj. 20 zł i nowoczesny design. Mamy nadzieję, że Klienci docenią nasze starania i polubią nowy produkt, który daje cały wachlarz możliwości – opowiada Anna Gospodarek, dyrektor Aura Centrum.

Osoby zainteresowane nabyciem Kart Podarunkowych oraz szczegółami ich użytkowania będą mogły uzyskać niezbędne informacje od 1 do 3 czerwca br. w Aura Centrum. Przy stoisku hostess, znajdującym się w atrium, w strefie restauracyjnej, dostępne będą warunki korzystania z Kart Podarunkowych i lista sklepów, w których można dokonać nimi zakupów.

Udostępnij

Czerwiec miesiącem dzieci w Aura Centrum

Nadchodzące tygodnie w kalendarzu olsztyńskiego centrum handlowego obfitować będą w atrakcje dla dzieci. Na dobry początek Aura Centrum zaprasza maluchy i ich opiekunów do wspólnego świętowania Dnia Dziecka. Tym razem będzie ono połączone z inauguracją Dni Literatury Dziecięcej, przebiegających pod hasłem „Dobra AURA na podróże”.