Czerwiec miesiącem dzieci w Aura Centrum

Czerwiec miesiącem dzieci w Aura Centrum

Opublikowany

Nadchodzące tygodnie w kalendarzu olsztyńskiego centrum handlowego obfitować będą w atrakcje dla dzieci. Na dobry początek Aura Centrum zaprasza maluchy i ich opiekunów do wspólnego świętowania Dnia Dziecka. Tym razem będzie ono połączone z inauguracją Dni Literatury Dziecięcej, przebiegających pod hasłem „Dobra AURA na podróże”.

W czwartek, 1 czerwca od godz. 17.00 Aura Centrum zaprasza dzieci i ich opiekunów do udziału w wyjątkowych atrakcjach, które ucieszą zarówno małych, jak i dużych klientów Aury. W Dniu Dziecka, którego obchody w tym roku połączone są z inauguracją Dni Literatury Dziecięcej, na najmłodszych czekać będą liczne niespodzianki. Znana aktorka, Edyta Jungowska, przeczyta maluchom najpiękniejsze bajki. Zgromadzona widownia obejrzy spektakl dla dzieci w wykonaniu Olsztyńskiego Teatru Lalek i pokaz zatytułowany „Balonowe Cuda”. Na dzieci będą też czekać pyszne słodkości.

Przez wiele lat działania na ryku nauczyliśmy się rozpoznawać potrzeby dzieci w różnym wieku. Wiemy, jak wiele maluchów z utęsknieniem czeka na swoje święto i podarunki od najbliższych. Widzimy jednak, że równie ważne – jeśli nie ważniejsze – jest twórcze spędzanie czasu z najmłodszymi, spotkania z nowymi, ciekawymi osobami i uruchamianie dziecięcej wyobraźni. Wszystkie te elementy staraliśmy się uwzględnić w programie czerwcowych atrakcji dla dzieci – mówi Anna Gospodarek, dyrektor Aura Centrum.

Ważnym punktem obchodów Dnia Dziecka będzie uroczyste rozpoczęcie konkursu na „Pojazd do krainy wyobraźni”. Zadaniem uczestników – olsztyńskich przedszkolaków – było stworzenie magicznych pojazdów, nawiązujących do hasła przewodniego. Wszystkie zgłoszone prace, które będzie można oglądać na I poziomie centrum, przy sklepie H&M, wezmą udział w konkursie na Facebooku na najładniejszy pojazd. Praca, która zdobędzie najwięcej lajków, wygra i otrzyma nagrodę główną – kartę prezentową o wartości 1 000 zł na zakupy w sklepie SMYK, ufundowaną przez Aura Centrum. Organizatorzy przewidują przyznanie 2 równorzędnych nagród o wartości 500 zł także dla przedszkoli, które zajmą kolejne miejsca w głosowaniu. Konkurs jest częścią Dni Literatury Dziecięcej, odbywających się pod hasłem „Dobra AURA na podróże”, organizowanych przez Bibliotekę Miejską wspólnie z Aura Centrum Olsztyna.

Finał konkursu i wręczenie nagród odbędzie się 10 czerwca br. Tego samego dnia odbędzie się ostatnie przed wakacjami spotkanie z cyklu Soboty z Abecadłem, w czasie którego uczestnicy obejrzą pokaz magii i iluzji w wykonaniu Łukasza Ogonowskiego, wybiorą się w rozmaite podróże – taneczne pod okiem instruktora ze szkoły tańca ERANOVA i literackie, z bajkowymi zagadkami dla dzieci – oraz wezmą udział w zajęciach jogi z książką pod okiem Joanny Podolak. W tym dniu osoby biorące regularny udział w warsztatach przez ostatni kwartał otrzymają nagrody. Będą to Karty Upominkowe o wartości 50 zł do zrealizowania w sklepach Aura Centrum i bilety do kina Helios.

Udostępnij

Pizza Hut Express nowym punktem restauracyjnym w Aura Centrum Olsztyna

21 czerwca br. olsztyńskie centrum handlowe poszerzyło swoją ofertę gastronomiczną. W strefie restauracyjnej zadebiutował koncept Pizza Hut Express.