Piracki statek wpłynie na wody Aura Centrum

Piracki statek wpłynie na wody Aura Centrum

Opublikowany

Olsztyńskie centrum zaprasza dużych i małych miłośników pirackich opowieści na sierpniowe spotkanie z cyklu Soboty z Abecadłem. Wakacyjne przygody z pirackim statkiem i szantami w tle czekają na wszystkich śmiałków 19 sierpnia br.

W sobotę przez 4 godziny (od 10.00 do 14.00) w Aura Centrum Olsztyna na dzieci i ich rodziców czekać będzie moc atrakcji. Tym razem wnętrza Abecadła zamienią się w pokład pirackiego statku, na którym uczestnicy spotkania wyruszą m.in. na wyprawę po skarb i do ciekawych zabaw ze swoimi kamratami. Nie zabraknie też atrakcji muzyczno-ruchowych pod hasłem Szanty z Czarnobrodym i warsztatów plastycznych Piracka załoga. Pojawi się też Mobilna Biblioteka, w której można wypożyczyć i zwrócić książki oraz dokonać zapisów do biblioteki Abecadło.

Będąc na fali wakacyjnych tematów, nie mogliśmy pominąć morskich opowieści, które tak bardzo poruszają dziecięcą wyobraźnię. Mamy nadzieję, że dzięki sierpniowemu spotkaniu zatrzymamy lato w Olsztynie na dłużej  – mówi Anna Gospodarek, dyrektor Aura Centrum.

Przypominamy, że uczestnicy cyklu Soboty z Abecadłem biorą udział w kolejnej turze programu lojalnościowego, rozliczanego kwartalnie. 19 sierpnia br. osoby obecne na spotkaniu otrzymają kolejne naklejki, a we wrześniu, za trzy zebrane przez kwartał naklejki, uczestnicy warsztatów otrzymają Kartę Podarunkową Aury, do zrealizowania w sklepach na terenie centrum i bilety do kina Helios.

Do końca cyklu Soboty z Abecadłem zostały już tylko 4 spotkania. Mogą w nich uczestniczyć dzieci w wieku od 4 do 10 lat. Warsztaty odbywają się raz w miesiącu, w sobotę w godzinach 10.00-14.00. Maluchy mogą brać w nich udział wyłącznie pod opieką rodzica lub opiekuna prawnego. Regulamin cyklu dostępny jest w biurze Administracji Aury Centrum.

Udostępnij

Powiązane artykuły
Targi zajęć pozalekcyjnych w Aura Centrum. Sprawdź, co ciekawego robić po szkole!

temu

Już za parę dni rozpocznie się nowy rok szkolny, a wraz z nim dylemat wielu rodziców, czy i na jakie zajęcia pozalekcyjne posłać dzieci. O tym, jakie ciekawe propozycje przygotowały olsztyńskie placówki edukacyjne, odwiedzający Aura Centrum Olsztyna przekonają się już w najbliższy piątek i sobotę podczas targów zajęć pozalekcyjnych.
Aura Centrum: Yamaha zagra w sercu miasta

temu

Aura, usytuowana w samym centrum Olsztyna, tuż obok zabytkowego rynku, to prawdziwe serce miasta. Wykorzystując swoją lokalizację centrum aktywnie współdziała z organizacjami miejskimi i pozarządowymi, rozwijając nie tylko ofertę handlową. Dla Aury Centrum ważne jest też wspieranie lokalnych wydarzeń czy urozmaicanie prowadzonych na jej terenie zajęć edukacyjnych. Kolejnym krokiem w tym kierunku będzie otwarcie nowej filii szkoły muzycznej YAMAHA, zaplanowane na przełom września i października br.
W Aura Centrum powstanie… indiańska wioska.

temu

15 lipca br., za sprawą dziecięcej wyobraźni i odpowiedniej scenografii, Aura Centrum Olsztyna przeniesie maluchy do indiańskiej wioski. W ramach wakacyjnego warsztatu z cyklu Soboty z Abecadłem przygotowano wiele ciekawych gier i zabaw, które przybliżą dzieciom zwyczaje rdzennych mieszkańców Ameryki.
Pizza Hut Express nowym punktem restauracyjnym w Aura Centrum Olsztyna

temu

21 czerwca br. olsztyńskie centrum handlowe poszerzyło swoją ofertę gastronomiczną. W strefie restauracyjnej zadebiutował koncept Pizza Hut Express.

Aura Centrum zaprasza Mamy na letnie treningi z dziećmi

Lato to najlepszy czas, by na dobre zaprzyjaźnić się ze sportem. I to nie tylko wtedy, gdy ma się dużo wolnego czasu. W sierpniowe wtorki Aura Centrum Olsztyna zaprasza wszystkie zabiegane mamy razem z pociechami na bezpłatne, otwarte treningi na świeżym powietrzu!