Aura Centrum podpowiada zabawy na jesienną nudę

Aura Centrum podpowiada zabawy na jesienną nudę

Opublikowany

Jesień absolutnie nie musi być nudna! Jakimi zabawami i atrakcjami najlepiej ją urozmaicić będziemy sprawdzać z maluchami w nadchodzącą sobotę w Aura Centrum Olsztyna podczas warsztatów z cyklu Soboty z Abecadłem.

Czy słońce, czy deszcz – jesień może być aktywna i ciekawa. O zabawach na jesienną nudę dzieci i rodzice będą mogli porozmawiać z animatorami warsztatów Soboty z Abecadłem już 21 października br. w godz. od 10.00 do 14.00. Będą jesienne wierszyki, czyli zabawy literackie, warsztaty plastyczne pod hasłem kolory jesieni, zabawy ruchowe pt. Skaczące kasztanki i tematyczne gry planszowe. Jak co miesiąc, tak i tym razem nie zabraknie Mobilnej Biblioteki, w której można wypożyczyć i zwrócić książki czy dokonać zapisów do biblioteki Abecadło.

Chcieliśmy, by pierwszy prawdziwie jesienny temat naszych warsztatów był praktyczny zarówno dla maluchów, jak i rodziców oraz opiekunów. Każda rodzina stanie niedługo przed wyzwaniem wypełnienia długich popołudniowych i wieczornych godzin ciekawymi zajęciami. Myślę, że dobre pomysły na twórczą zabawę będą na wagę złota w każdym domu – mówi Anna Gospodarek, dyrektor Aura Centrum.

Podczas październikowego warsztatu rozpoczniemy ostatnią w tym roku kalendarzowym turę programu lojalnościowego dla uczestników cyklu Soboty z Abecadłem. 21 października br. osoby obecne na spotkaniu otrzymają nowe naklejki. Za ich zbieranie przez cały ostatni kwartał roku uczestnicy spotkań otrzymają Kartę Podarunkową Aury do zrealizowania w sklepach na terenie centrum i bilety do kina Helios. Dodatkowo w ramach podsumowania rocznego, dla najbardziej wytrwałych uczestników programu lojalnościowego Aura Centrum przygotowuje niespodzianki. Do końca roku zostały już tylko 2 spotkania, więc to ostatnia szansa na zdobycie nagród w programie lojalnościowym!

Cykl warsztatów Soboty z Abecadłem przeznaczony jest dla dzieci w wieku od 4 do 10 lat. Maluchy mogą brać udział w spotkaniach wyłącznie pod opieką rodzica lub opiekuna prawnego. Warsztaty odbywają się raz w miesiącu, w sobotę w godzinach 10.00-14.00. Regulamin cyklu dostępny jest w biurze Administracji Aury Centrum.

Udostępnij

Powiązane artykuły
Jesienna Aura Kobiet. Spotkaj się z Moniką Mrozowską!

temu

Jeśli nie wierzysz, że gotowanie jesienią i zimą może być zdrowe, kolorowe, a do tego smaczne, pozwól się zainspirować! Wszystkie panie z Olsztyna i okolic zapraszamy na październikowe spotkanie Aury Kobiet z Moniką Mrozowską, która zdradzi, jak stać się kobietą ekologiczną i ekonomiczną.
Targi zajęć pozalekcyjnych w Aura Centrum. Sprawdź, co ciekawego robić po szkole!

temu

Już za parę dni rozpocznie się nowy rok szkolny, a wraz z nim dylemat wielu rodziców, czy i na jakie zajęcia pozalekcyjne posłać dzieci. O tym, jakie ciekawe propozycje przygotowały olsztyńskie placówki edukacyjne, odwiedzający Aura Centrum Olsztyna przekonają się już w najbliższy piątek i sobotę podczas targów zajęć pozalekcyjnych.
Aura Centrum: Yamaha zagra w sercu miasta

temu

Aura, usytuowana w samym centrum Olsztyna, tuż obok zabytkowego rynku, to prawdziwe serce miasta. Wykorzystując swoją lokalizację centrum aktywnie współdziała z organizacjami miejskimi i pozarządowymi, rozwijając nie tylko ofertę handlową. Dla Aury Centrum ważne jest też wspieranie lokalnych wydarzeń czy urozmaicanie prowadzonych na jej terenie zajęć edukacyjnych. Kolejnym krokiem w tym kierunku będzie otwarcie nowej filii szkoły muzycznej YAMAHA, zaplanowane na przełom września i października br.
Piracki statek wpłynie na wody Aura Centrum

temu

Olsztyńskie centrum zaprasza dużych i małych miłośników pirackich opowieści na sierpniowe spotkanie z cyklu Soboty z Abecadłem. Wakacyjne przygody z pirackim statkiem i szantami w tle czekają na wszystkich śmiałków 19 sierpnia br.