Aura Kobiet zaprasza na warsztaty wnętrzarskie

Aura Kobiet zaprasza na warsztaty wnętrzarskie

Opublikowany

Zastanawiałaś się kiedyś co oznacza modne ostatnio słowo „vintage”? Jeśli tak, to 14 maja w trakcie kolejnych warsztatów organizowanych w ramach cyklu Aura Kobiet znajdziesz odpowiedź na to pytanie. Aura Centrum zaprasza wszystkie Panie na warsztaty wnętrzarskie, w trakcie których te i inne pojęcia związane z wystrojem wnętrz zostaną odczarowane.  Dodatkowo w ruch pójdą również farby i pędzle! Zapisy na www.aurakobiet.pl już trwają. 

Kolejne warsztaty z cyklu Aura Kobiet, którego pomysłodawcą i organizatorem jest Aura Centrum, poprowadzi Justyna Karwacka-Kielak, założycielka olsztyńskiej pracowni Mój Dom Vintage. W zaciszu swojego warsztatu Justyna przeistacza meble zmęczone czasem w pełne stylu i smaku arcydzieła zdobiące każde wnętrze. Metamorfozy dokonywane są przy użyciu pędzla i ekologicznych farb na bazie wody, które właścicielka wykorzystuje w swojej pracy.
W Moim Domu Vintage meble są jak wino, bo to z winiarstwa właśnie wywodzi się nazwa vintage, im więcej sezonów za nimi, tym są lepsze. Dojrzewają pod moim okiem. Na najbliższych warsztatach z cyklu Aura Kobiet będę starała się swoją pasją zarazić inne olsztynianki. Udowodnię, że samodzielne malowanie mebli to nie jest zadanie trudne a przede wszystkim daje wiele satysfakcji, nie wspominając już o niepowtarzalnym efekcie końcowym. Jednym słowem zapraszam na warsztaty – mówi Justyna Karwacka-Kielak.
W trakcie warsztatów, które odbędą się w sobotę, 14 maja, 14 pań wyłonionych w drodze prostego konkursu trwającego na stronie www.aurakobiet.pl, będzie miało możliwość wzięcia udziału w bezpłatnej szkole umiejętności wnętrzarskich. Każda z pań na spotkanie może przynieść niewielki mebel, w stylu szkatułki lub półki, który będzie mogła odnowić. Nie jest to jednak konieczność, ponieważ organizatorzy zapewnią materiały do ćwiczeń.
Aby otrzymać zaproszenie na warsztaty wystarczy wejść na stronę www.aurakobiet.pl
i odpowiedzieć na pytanie - jaki jest ulubiony mebel w Twoim domu i czy jest coś, co chciałabyś w nim zmienić. Jeżeli na spotkanie chcesz przynieść swój mebel koniecznie powiedź nam o tym w zgłoszeniu.
Uczestniczki, oprócz porządnej dawki wiedzy i praktyki otrzymają również niespodzianki
i upominki. Partnerem cyklu Aura Kobiet jest Kino Helios. Warsztaty rękodzielnicze wspierają sklepy obecne w Aurze Centrum: Home&You i Eurofirany.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Aura Centrum rozbudowuje ofertę gastronomiczną

Jesienią br. oferta Centrum Handlowego Aura Centrum w Olsztynie poszerzy się o 5 nowych restauracji, które będą zlokalizowane w nowoutworzonej strefie food court. Projekt rekonfiguracji parteru centrum właśnie otrzymał prawomocne pozwolenie na budowę. Trwa przetarg na generalnego wykonawcę.