Biżuteryjna Aura Kobiet już 25 czerwca!

Biżuteryjna Aura Kobiet już 25 czerwca!

Opublikowany

„Sutasz” czy słyszałaś kiedyś to tajemniczo brzmiące słowo? Z języka francuskiego oznacza ono splot lub warkocz. Ale to coś więcej, to technika rękodzielnicza, która pozwala na wyczarowanie prawdziwych dzieł sztuki w tym biżuterii. Zaciekawiona? Zapraszamy na kolejne warsztaty z cyklu Aura Kobiet, które będą poświęcone tej właśnie umiejętności. Spotkanie odbędzie się 25 czerwca, zapisy na stronie www.aurakobiet.pl, już trwają!

Tym razem przy pomocy rzemieni, sznurków, koralików, nitek filcu, kleju i nożyczek wszystkie Panie przeniesiemy w świat tworzenia biżuterii. W sobotę, 25 czerwca br. w Aurze odbędzie się spotkanie pt. Biżuteryjna Aura Kobiet, które poprowadzi Joanna Kostańczuk, właścicielka pracownik rękodzielniczej Yokoart. W ciągu niespełna 4 godzin odczarujemy pojęcie sutaszu – sztuki tworzenia biżuterii, która ostatnio cieszy się niezwykłą popularnością. Zapewniamy wszelkie przyrządy i pomoce techniczne. Jedyne, czego oczekujemy od uczestniczek to pozytywne nastawienie i chęć nabycia nowych umiejętności.
Przy sutaszu naprawdę odpoczywam. Mam spokój i czas, którym w pełni dysponuję. Ręce są zajęte, ale głowa wolna. I tylko rodzina śmieje się, że mam już tego tyle, że mogłabym robić zupy z koralików i kanapki z filcu. Taką właśnie pasją wszystkie uczestniczki czerwcowych warsztatów zarażać będzie Joanna Kostańczuk. Chcę pokazać, że rękodzieło wymaga cierpliwości, lecz to umiejętność, której można się nauczyć – dodaje pani Joanna.
Na warsztaty można zgłaszać się wypełniając aplikację na stronie www.aurakobiet.pl. Spośród zgłoszeń w formie odpowiedzi na pytanie o ulubiony typ biżuterii wyłonionych zostanie 15 uczestniczek, które zostaną zaproszone na spotkanie.
Na wszystkie, oprócz solidnej porcji wiedzy i dobrej zabawy, czekać będą upominki od Aury
i patronów medialnych. Warsztaty wspierają sklepy Aury: salon jubilerski Yes, salon
z biżuterią i zegarkami Kuck oraz Kino Helios.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Z CZASem kobieta wolna i niezależna!

Rozpoczęły się zapisy na kolejne warsztaty z cyklu Aura Kobiet, którego pomysłodawcą i organizatorem jest Centrum Handlowe Aura Centrum w Olsztynie. Najbliższe spotkanie poświęcone zarządzaniu pieniędzmi i czasem odbędzie się w sobotę, 30 lipca br. Na warsztaty zaproszonych zostanie 15 pań, które do 27 lipca na stronie www.aurakobiet.pl opowiedzą w najciekawszy sposób jak wygląda ich typowy dzień.