Nowa strefa restauracyjna jeszcze w tym roku

Nowa strefa restauracyjna jeszcze w tym roku

Opublikowany

W olsztyńskim centrum handlowym Aura Centrum ruszyła budowa nowej strefy food court. Generalny wykonawca projektu, firma Jeakel Bud-Tech Sp. z o.o., właśnie przejęła powierzchnię pod prace budowlane. Powiększyło się także grono przyszłych najemców restauracyjnych centrum, do którego dołączyła marka Fresh na Zdrowie. 

Firma Jeakel Bud-Tech została wybrana na generalnego wykonawcę robót polegających na utworzeniu nowej strefy gastronomicznej w centrum handlowym Aura Centrum w Olsztynie. Zgodnie z harmonogramem inwestycji prace potrwają do końca października, a ich końcowym efektem będzie pięć nowych powierzchni przeznaczonych pod restauracje i kawiarnie. W połowie czerwca lista przyszłych najemców gastronomicznych olsztyńskiej Aury wydłużyła się o markę Fresh na Zdrowie – punkt ze świeżo wyciskanymi sokami, który zajmie powierzchnię 12 m kw.
Nowa, bogatsza oferta restauracyjna to odpowiedź na oczekiwania naszych Klientów. Ze względu na swoją lokalizację w sercu Olsztyna, w pobliżu miejskich urzędów i instytucji, Aura dla wielu mieszkańców Olsztyna, to coś więcej niż tylko zakupy – to także miejsce spotkań i ważny punkt orientacyjny w mieście. Cieszymy się, że nasza oferta zmienia się kierunku zgodnym z trendami na rynku – mówi Anna Gospodarek, dyrektor Aury Centrum z Balmain Property Management.
Oprócz Fresh na Zdrowie ofertę nowej strefy food court w Aurze tworzyć będzie także restauracja z daniami na wagę Olimp oraz bar orientalny Asia Hung. Otwarcie strefy dla Klientów zaplanowano na połowę listopada br. 

Kopiuj tekst

Udostępnij

Cukiernia Sowa i REKids zadebiutują w Aura Centrum

Olsztyńskie centrum handlowe Aura Centrum wciąż poszerza ofertę. W sierpniu lista najemców obiektu wydłużyła się o Cukiernię Sowa, która zajmie lokal znajdujący się na terenie powstającego właśnie food courtu i modową markę z odzieżą dziecięcą REKids. Nowy brand grupy LPP zajmie część powierzchni rozbudowywanego obecnie salonu Reserved.