Cukiernia Sowa i REKids zadebiutują w Aura Centrum

Cukiernia Sowa i REKids zadebiutują w Aura Centrum

Opublikowany

Olsztyńskie centrum handlowe Aura Centrum wciąż poszerza ofertę. W sierpniu lista najemców obiektu wydłużyła się o Cukiernię Sowa, która zajmie lokal znajdujący się na terenie powstającego właśnie food courtu i modową markę z odzieżą dziecięcą REKids. Nowy brand grupy LPP zajmie część powierzchni rozbudowywanego obecnie salonu Reserved. 

W sierpniu firma Balmain Asset Management odpowiedzialna za komercjalizację centrum handlowego Aura Centrum w Olsztynie, sfinalizowała umowę najmu z Cukiernią Sowa - polską siecią cukierniczą wywodzącą się z Bydgoszczy, która zajmie lokal o powierzchni 70 m kw. Cukiernia będzie czwartą już marką, po sieci Olimp, restauracji Asia Hung i stoisku Fresh na Zdrowie, obecną w tworzonej właśnie nowej strefie restauracyjnej, której otwarcie zaplanowano na połowię listopada br.
Również jesienią oferta modowa Aura Centrum wzbogaci się o markę REKids, która zadebiutuje w centrum w ramach powiększonego o dodatkowe 300 m kw. salonu Reserved. Prace remontowe na terenie sklepu, mające także na celu jego modernizację i dostosowanie do najnowszych standardów sieci, trwają od początku sierpnia br.
Bardzo się cieszymy, że do naszego grona dołączają kolejne marki. Cukiernia Sowa to rodzinna firma z tradycjami, której wypieki i desery z całą pewnością skradną podniebienia naszych klientów. Salon Reserved z nową ofertą REKids natomiast to ważny dodatek do
naszej oferty dla najmłodszych klientów – mówi Anna Gospodarek, dyrektor Aury Centrum z Balmain Property Management.
Umowy w olsztyńskim centrum handlowym przedłużają także dotychczasowi najemcy obiektu. Już niebawem swoje podwoje dla klientów z zupełnie nowych lokalizacjach, otworzą salony House i Home&You, które zajmą kolejno 290 i 320 m kw.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Aura Kobiet w sierpniu także dla... dzieci

Aura Centrum w Olsztynie zaprasza na kolejny warsztat z cyklu Aura Kobiet, tym razem poświęcony tematowi najbliższemu sercu każdej kobiety i mamy – relacji z dzieckiem. Pakiet praktycznej wiedzy będzie można posiąść podczas najbliższego spotkania, które odbędzie się w niedzielę, 28 sierpnia br. Tradycyjnie na warsztaty zaproszonych zostanie 15 pań, które do 24 sierpnia br. na stronie www.aurakobiet.pl najciekawiej opiszą swoją ulubioną zabawę z dzieckiem