Aura Kobiet w sierpniu także dla... dzieci

Aura Kobiet w sierpniu także dla... dzieci

Opublikowany

Aura Centrum w Olsztynie zaprasza na kolejny warsztat z cyklu Aura Kobiet, tym razem poświęcony tematowi najbliższemu sercu każdej kobiety i mamy – relacji z dzieckiem. Pakiet praktycznej wiedzy będzie można posiąść podczas najbliższego spotkania, które odbędzie się w niedzielę, 28 sierpnia br. Tradycyjnie na warsztaty zaproszonych zostanie 15 pań, które do 24 sierpnia br. na stronie www.aurakobiet.pl najciekawiej opiszą swoją ulubioną zabawę z dzieckiem

Każda mama potwierdzi, że dziecko wnosi w świat rodziców przede wszystkim radość i miłość, ale też troskę, a czasami zmęczenie.. Czy poświęcam wystarczająco dużo czasu swoim dzieciom? Jak mam wspierać rozwój moich maluchów? W co i jak długo powinnam bawić się ze swoją pociechą, by zapewnić jej prawidłowy rozwój? Takimi pytaniami – na które nie ma jednej, dobrej odpowiedzi – często zadręczają się zabiegane kobiety. Warto jednak szukać inspiracji i nowych pomysłów, by doskonalić się w roli matki, dlatego w sierpniu Aura Centrum zaprasza panie wraz z rodzinami na warsztat „Świat Dziecka, czyli jak kreatywnie zająć przedszkolaka”. Zajęcia zaplanowano na niedzielę, 28 sierpnia br.
Pomysły na kreatywne zabawy z przedszkolakami zaprezentuje Dominika Radaszewska. Jako polonistka, przedszkolanka, instruktorka tańca i teatru, aktorka i reżyserka, a od 10 lat także mama podgląda najmłodszych i jest przekonana, że największy potencjał na wspólne, radosne spędzanie czasu rodzice mają w sobie. Podczas warsztatu uczestnicy dowiedzą się, jak przygotować wyjątkowe przyjęcie urodzinowe dla dziecka, jak stworzyć własną maskotkę, a także poznają skuteczne sposoby na wspólny relaks z maluchem i wyciszanie go przed snem. Każda rodzina, biorąca udział w warsztatach, będzie mogła zabrać ze sobą wszystkie stworzone na zajęciach przedmioty, a także otrzyma komplet materiałów pomocniczych do wykorzystania podczas wspólnych, kreatywnych zabaw z dzieckiem w domu.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Lodziarnia Grycan w Aura Centrum

Lodziarnia Grycan dołączy do grona najemców gastronomicznych, którzy już w listopadzie otworzą swoje restauracje i kawiarnie w centrum handlowym Aura Centrum w Olsztynie. Popularna polska marka zajmie powierzchnię 60 m kw.